KATECHEZA OTWARTA (POKAZOWA) W DEKANACIE CHOJNÓW

Serdecznie zapraszamy do udziału w katechezie otwartej, która dla dekanatu Chojnów odbędzie się w dniu 6 marca 2014 roku (czwartek)
w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II przy Placu Reymonta 1 w Chojnowie, w godz. 9:50-10:35.

Katechezę w klasie II poprowadzi Pani mgr Anna ROZMUS.

W katechezie weźmie udział ks. Jarosław Kowalczyk – diecezjalny wizytator katechezy, który dokona również omówienia obserwowanych zajęć. Prosimy o takie zaplanowanie czasu (w porozumieniu z Dyrekcją Szkoły), aby udało się wziąć udział w katechezie. W przypadku nieobecności należy przesłać pisemne usprawiedliwienie do Wydziału Katechetycznego.