PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW DIECEZJI LEGNICKIEJ NA JASNĄ GÓRĘ - PROGRAM

XXV PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW

DIECEZJI LEGNICKIEJ NA JASNĄ GÓRĘ

21 MARCA 2018 ROKU (ŚRODA)

10.00      Recepcja – rejestracja grup przy wejściu do Bazyliki;

10.30      Gromadzenie się młodzieży w Bazylice, okazja do skorzystania ze spowiedzi świętej, animacja muzyczna i wspólny śpiew z zespołem Semen z WSD Diecezji Legnickiej;

11.00      Konferencja w Bazylice na temat:

Przestań się lękać! Możesz więcej! O miłości, stawianiu wymagań i drodze do szczęścia   – ks. dr Przemysław GÓRA, duszpasterz akademicki z Archidiecezji Łódzkiej;

12.00      Eucharystia w Kaplicy Cudownego Obrazu pod przewodnictwem Księdza Biskupa Marka MENDYKA;

Po Mszy świętej okazja do indywidualnego lub grupowego zwiedzania Jasnej Góry (np. skarbiec, arsenał, sala rycerska, muzeum, ośrodek powołaniowy)

14.30      Droga Krzyżowa na Wałach Jasnogórskich

Przewidywane zakończenie ok. godz. 15.30.

Serdecznie zapraszamy tegorocznych maturzystów wraz z katechetami,

nauczycielami, oraz dyrektorami szkół do udziału w pielgrzymce.