SPOTKANIE PRZEDWIZYTACYJNE KATECHETÓW Z DEKANATU JAWOR

Szanowni Katecheci,

w związku ze zbliżającą się wizytacją katechetyczną w dekanacie Jawor serdecznie zapraszam na spotkanie przedwizytacyjne.

Odbędzie się ono w poniedziałek, 19 marca 2018 roku o godz. 15.30 w parafii pw. św. Marcina w Jaworze (u Księdza Dziekana Dominika Drapiewskiego).

Proszę o obowiązkową obecność wszystkich Katechetów zatrudnionych w przedszkolach i szkołach na terenie dekanatu Jawor.

Proszę również o zabranie ze sobą aktualnych planów zajęć.

Spotkanie i wizytację przeprowadzi ks. dr Jacek Wojeński - wizytator diecezjalny.