SPOTKANIE PRZEDWIZYTACYJNE KATECHETÓW Z DEKANATU WĘGLINIEC

Szanowni Katecheci,

w związku ze zbliżającą się wizytacją katechetyczną w dekanacie Węgliniec serdecznie zapraszam na spotkanie przedwizytacyjne.

Odbędzie się ono w poniedziałek, 19 marca 2018 roku o godz. 14.30 w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Węglińcu (u Księdza Dziekana Przemysława Słyszki).

Proszę o obowiązkową obecność wszystkich Katechetów zatrudnionych w przedszkolach i szkołach na terenie dekanatu Węgliniec.

Proszę również o zabranie ze sobą aktualnych planów zajęć.