REKOLEKCJE W BOROWICACH - PROGRAM I WAŻNE PRZYPOMNIENIA

INFORMACJE ORGANIZACYJNE DOTYCZĄCE REKOLEKCJI:

Rekolekcje odbędą się w dniach od 27 do 29 czerwca 2018 roku (środa-piątek) w ośrodku „NA STOKU” w Borowicach. Ośrodek jest „filią” Ośrodka „HOTTUR”. Po przybyciu należy zgłosić się bezpośrednio do DOMU NA STOKU lub do recepcji HOTTUR.

W razie jakichkolwiek trudności proszę kontaktować się z ośrodkiem „HOTTUR”

HOTTUR

Ośrodek Wczasowo-Kolonijny

Borowice 18 (k. Karpacza)

58-564 Sosnówka

tel./fax: (075) 76-19-515

Rekolekcje poprowadzi dobrze znany w naszym katechetycznym środowisku Ksiądz Prałat dr Marek KORGUL - dyrektor Wydziału Katechetycznego Świdnickiej Kurii Biskupiej, sekretarz Komisji Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski.

Można przybywać do Borowic już w godzinach południowych.

Zalecany dojazd przez Podgórzyn lub Sosnówkę.

Proszę wziąć pod uwagę, że mogą być problemy z zasięgiem sieci komórkowych. To ważna informacja, żeby rodziny nie musiały martwić się o swoich bliskich.

Osoby, które grają na instrumentach, są proszone o ich zabranie.

Proszę też wziąć aparaty fotograficzne.

Do miłego zobaczenia!

Ks. Jarosław Kowalczyk