WAKACJE 2018 ROZPOCZĘTE :)

W piątek, 22 czerwca 2018 roku po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkaliśmy się z uczniami w szkołach. Rozpoczynają się wyczekiwane wakacje.

Stwarza to dobrą okazję do wyrażenia podziękowań wszystkim Katechetom za podejmowany trud systematycznej katechizacji szkolnej oraz parafialnej wśród dzieci i młodzieży.

Księżom Proboszczom dziękujemy za czuwanie nad nauczaniem religii, zgodnie z zasadami kościelnymi i państwowymi oraz za wsparcie udzielane Katechetom w ich codziennej niełatwej pracy.

Na czas rozpoczynających się wakacji życzymy wszystkim Katechetom odpoczynku i zregenerowania sił, pogłębienia osobistej więzi z Panem Bogiem, wielu łask Bożych oraz opieki Matki Najświętszej i Patronów naszej diecezji.

BŁOGOSŁAWIONYCH WAKACJI...

Pracownicy Wydziału Katechetycznego