SPOTKANIE PRZEDWIZYTACYJNE DLA KATECHETÓW Z DEKANATU SZKLARSKA PORĘBA

Szanowni Katecheci!

W związku ze zbliżającą się wizytacją katechetyczną w dekanacie Szklarska Poręba serdecznie zapraszam na  spotkanie przedwizytacyjne.

Odbędzie się ono w poniedziałek, 30 września 2019 roku o godz. 15.00 w parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbe przy ul. Mickiewicza 16 w Szklarskiej Porębie (u Księdza Dziekana Bogusława Sawaryna).

Proszę o obowiązkową obecność wszystkich Katechetów zatrudnionych w przedszkolach i szkołach na terenie dekanatu Szklarska Poręba.

Proszę również o zabranie ze sobą aktualnego planu zajęć.