SPOTKANIE PRZEDWIZYTACYJNE DLA KATECHETÓW Z DEKANATU ZŁOTORYJA

Szanowni Katecheci!

W związku ze zbliżającą się wizytacją katechetyczną w dekanacie Złotoryja serdecznie zapraszam na  spotkanie przedwizytacyjne.

Odbędzie się ono we wtorek, 1 października 2019 roku o godz. 16.30 w parafii pw. św. Józefa Robotnika przy ul. Broniewskiego 24 a w Złotoryi (u Księdza Dziekana Krzysztofa Czyża).

Proszę o obowiązkową obecność wszystkich Katechetów zatrudnionych w przedszkolach i szkołach na terenie dekanatu Złotoryja.

Proszę również o zabranie ze sobą aktualnego planu zajęć.