TERENOWA GRA BIBILIJNA W ZŁOTORYI

Terenowa gra biblijna jest zaplanowana na dzień 23 października 2019 roku (środa). Rozpocznie się o godz. 9:00 przy kościele pw. Narodzenia NMP w Złotoryi, a zakończy około godz. 13:00 celebracją Słowa Bożego w parafii pw. św. Jadwigi Śląskiej u Ojców Franciszkanów.

Każda szkoła ze Złotoryi powołuje reprezentację, która składa się z 3 uczniów oraz Opiekuna-Katechety. Osobami odpowiedzialnymi za przygotowanie gry pozostają: p. mgr Beata Hanysz oraz p. mgr Elżbieta Struś.

Podczas gry Uczestnicy będą mogli poznać oraz pogłębić treści biblijne Starego i Nowego Testamentu, a także poćwiczyć umiejętność korzystania z Pisma Świętego. Będzie to również okazja do poznania geografii Palestyny, czytania ze zrozumieniem oraz kształtowania umiejętności współpracy w grupie.

Serdecznie zapraszam wyznaczone drużyny z Katechetami.