PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W UROCZYSTOŚCIACH JUBILEUSZOWYCH OJCA JÓZEFA SZAŃCY

Bardzo serdecznie dziękuję Wszystkim, którzy okazali się życzliwi i odpowiedzieli na nasze zaproszenie na uroczystości jubileuszowe Ojca Józefa Szańcy. Wyrażam wdzięczność za wspólną modlitwę w kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski oraz za udział w benefisie w Centrum Spotkań im. Jana Pawła II. W sposób szczególny dziękuję służbie liturgicznej z KLO za asystę oraz pocztowi sztandarowemu za udział we Mszy świętej.

Także tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania sobotniej uroczystości, z serca dziękuję.