SPOTKANIE PRZEDWIZYTACYJNE DLA KATECHETÓW Z DEKANATU JELENIA GÓRA WSCHÓD

Szanowni Katecheci!

W związku ze zbliżającą się wizytacją katechetyczną w dekanacie Jelenia Góra Wschód serdecznie zapraszam na  spotkanie przedwizytacyjne.

Zgodnie z informacją przekazaną wcześniej Księdzu Dziekanowi, odbędzie się ono w czwartek, 30 stycznia 2020 roku o godz. 15.00 w parafii pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Jeleniej Górze przy Placu św. Jana Apostoła 1 (u Księdza Dziekana Krzysztofa Kowalczyka).

Proszę o obowiązkową obecność wszystkich Katechetów zatrudnionych w przedszkolach i szkołach na terenie dekanatu Jelenia Góra Wschód.

Proszę również o zabranie ze sobą aktualnego planu zajęć.