ETAP OGÓLNOPOLSKI XXX OLIMPIADY TEOLOGII KATOLICKIEJ W PRZEMYŚLU ODWOŁANY

W obliczu sytuacji epidemicznej w kraju Ministerstwo Edukacji Narodowej podjęło decyzję o odwołaniu finałów olimpiad i turniejów. W związku z tym III etap Olimpiady Teologii Katolickiej w dniach 16-18 kwietnia 2020 roku nie odbędzie się. Trwają rozmowy z Ministerstwem Edukacji Narodowej nad przesunięciem tego terminu na czas po wakacjach (tę decyzję może podjąć tylko Ministerstwo).

Informuję też, że wszystkie osoby, które zakwalifikowały się do III etapu otrzymują tytuł finalisty. Kiedy tylko będą znane nowe informacje na temat terminu i możliwości przeprowadzenia III etapu, powiadomię o tym.

Przewodniczący Komitetu Głównego Olimpiady Teologii Katolickiej

ks. prof. dr hab. Piotr Tomasik

P.S. Przypominamy, że laureatkami etapu diecezjalnego w Diecezji Legnickiej zostały:

• Natalia MOSKWA - I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Legnicy;

• Agata WRÓBLEWSKA - I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lubinie;

• Katarzyna MARUSIAK - I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu.