20 MARCA 2020 ROKU - MODLITWA ZA TEGOROCZNYCH MATURZYSTÓW W WSD DIECEZJI LEGNICKIEJ W LEGNICY

Drodzy Maturzyści!

W piątek, 20 marca 2020 roku o godzinie 12:00, w kaplicy Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Legnickiej zostanie odprawiona Msza Święta w intencji tegorocznych maturzystów. Przewodniczyć jej będzie Ksiądz Biskup Marek Mendyk. Eucharystia odbędzie się w czasie, w którym była ona planowana na Jasnej Górze w ramach Diecezjalnej Pielgrzymki Maturzystów.

Tego samego dnia o godzinie 20:30 będzie transmitowana modlitwa różańcowa za maturzystów.

Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli, katechetów, wychowawców oraz tych, którzy pragną włączyć się do wspólnej modlitwy.

Transmisje będą dostępne na Facebooku na stronie Gościa Legnickiego lub Diecezji Legnickiej:

facebook.com/gosc.legnicki

facebook.com/diecezjalegnicka