TRANSMISJA MSZY ŚWIĘTEJ DZIĘKCZYNNEJ W INTENCJI KSIĘDZA BISKUPA MARKA MENDYKA

Zapraszamy na transmisję z Mszy świętej w intencji Biskupa Marka Mendyka, nowego Biskupa Świdnickiego, który pełnił przez ostatnich 12 lat posługę Biskupa Pomocniczego naszej diecezji. Eucharystię będą celebrowali Biskup Legnicki Zbigniew Kiernikowski, Biskup Świdnicki Marek Mendyk, Biskup Senior Stefan Cichy oraz prezbiterzy mieszkający w budynku Wyższego Seminarium Duchownego, siostry zakonne i klerycy. Transmisja będzie prowadzona z kaplicy Wyższego Seminarium Duchownego w Legnicy. Rozpoczęcie o godz. 11.00.

Link do transmisji (do oglądnięcia transmisji nie trzeba posiadać konta na portalu Facebook):

www.facebook.com/diecezjalegnicka/live (transmisja będzie dostępna pod linkiem od godz. 10.55)

(www.diecezja.legnica.pl)