PODZIĘKOWANIA I ZACHĘTY DLA KATECHETÓW

Na co dzień przyjmujemy różne znaki, które są potwierdzeniem działania Pana Boga wobec człowieka. Dlatego odczytujemy je jako okazję do dziękczynienia dobremu Bogu za posługę wszystkich Katechetów Diecezji Legnickiej, zwłaszcza w tym trudnym czasie, jaki przeżywamy. Dzięki posłudze i zaangażowaniu Katechetów uczniowie uczestniczący w zajęciach na odległość mogą doświadczyć bliskości Boga, który działa bezpośrednio w nich samych.

• Zachęcamy Katechetów do korzystania i udostępniania uczniom katechez biblijnych prowadzonych przez ks. Norberta Turczynowskiego z Jeleniej Góry (dostępnych na YouTube)

• Zachęcamy Katechetów do korzystania i udostępniania uczniom nagrań przygotowanych przez p. Radosława Hempla ze Zgorzelca (dostępnych na YouTube)

• Zachęcamy także do włączenia się w inicjatywę Gościa Legnickiego – zaproponowanie uczniom, aby przesyłali swoje pozdrowienia dla Idy Nowakowskiej na adres: legnica@gosc.pl! „Prześlijcie nam swoje podziękowania – Razem stworzymy film, w którym podziękujemy za gorące serce i dobre słowo”.

Z serdecznym pozdrowieniem,

Pracownicy Wydziału Katechetycznego