SPOTKANIA KATECHETÓW ŚWIECKICH I SIÓSTR ZAKONNYCH PRZED ROZPOCZĘCIEM ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO 2020/2021

SPOTKANIA KATECHETÓW ŚWIECKICH
I SIÓSTR ZAKONNYCH PRZED ROZPOCZĘCIEM
ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Drodzy Katecheci!

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach związanych z organizacją nowego roku szkolnego 2020/2021. Ze względu na panującą sytuację nie będzie tradycyjnego dnia skupienia w ostatnią sobotę sierpnia w Krzeszowie, ale trzy spotkania w mniejszych grupach. Do każdego miejsca zostały przypisane konkretne dekanaty. Gdyby jednak ktoś nie mógł przybyć we wskazanym terminie, może uczestniczyć w spotkaniu w innym miejscu.

27 sierpnia 2020 roku (czwartek), godz. 15:00

• Zgorzelec, św. Józefa Robotnika

dekanaty: Bogatynia, Bolesławiec Wschód, Bolesławiec Zachód, Lubań, Leśna, Nowogrodziec, Węgliniec, Zgorzelec

28 sierpnia 2020 roku (piątek), godz. 15:00

• Jelenia Góra – Cieplice, Matki Bożej Miłosierdzia

dekanaty: Gryfów Śląski, Jelenia Góra Wschód, Jelenia Góra Zachód, Kamienna Góra Wschód, Kamienna Góra Zachód, Karpacz, Lwówek Śląski, Szklarska Poręba, Świerzawa

29 sierpnia 2020 roku (sobota), godz. 9:00

• Legnica, Matki Bożej Królowej Polski

dekanaty: Chocianów, Chojnów, Jawor, Legnica Wschód, Legnica Zachód, Lubin Wschód, Lubin Zachód, Polkowice, Prochowice, Ścinawa, Złotoryja

Porządek spotkań w poszczególnych miejscach jest następujący:

• Msza święta

(pół godziny przed Mszą świętą okazja do spowiedzi świętej)

• Konferencja na temat: Spotkanie z Biblią – obowiązek, przyjemność czy pasja?

(ks. dr hab. Sławomir Stasiak, prof. PWT – prorektor Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu)

• Komunikaty Wydziału Katechetycznego Legnickiej Kurii Biskupiej

Przewidywany czas trwania spotkań – około 2 godz.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach.

• Dokumenty do pobrania