INFORMACJA O POGRZEBIE ŚP. MACIEJA ALEKSIUKA - SYNA PANI RENATY ALEKSIUK

Drodzy Katecheci!

Doświadczenie bezsilności w obliczu śmierci kogoś bliskiego przenika do naszych serc i umysłów. W nim możemy odnaleźć sposób, aby zrozumieć znaczenie śmierci. Bolesnym faktem, z jakim przyszło nam wszystkim się zmierzyć, stała się śmierć syna naszej koleżanki Renaty Aleksiuk – katechetki w I Liceum Ogólnokształcącym im. Księcia Bolka I w Jaworze.

Zachęcamy Katechetów do udzielenia wsparcia duchowego Rodzinie Zmarłego śp. Macieja Aleksiuka poprzez udział (bezpośredni bądź pośredni) we Mszy świętej pogrzebowej.

Zakorzenieni w stałości Boga i osadzeni w nadziei życia wiecznego złączmy się duchowo, aby wypraszać radość wieczną dla śp. Macieja Aleksiuka.

Msza święta pogrzebowa odbędzie się w dniu 9 października 2020 roku (piątek) o godz. 13:00 w Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Roztoce (na terenie Diecezji Świdnickiej).

Bóg zapłać za wszelką okazaną życzliwość, modlitwę oraz wsparcie wobec Rodziny śp. Macieja, jak również samego Macieja.

„Wieczne odpoczywanie racz Mu dać, Panie,

a światłość wiekuista niechaj Mu świeci.

Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen”.

Wydział Katechetyczny

Legnickiej Kurii Biskupiej