ZMARŁ KSIĄDZ PRAŁAT ROMAN DROZD - KATECHETYK Z ARCHIDIECEZJI WROCŁAWSKIEJ

Modlitwom Katechetów polecamy śp. Księdza Prałata Romana Drozda - katechetyka z Archidiecezji Wrocławskiej, wieloletniego wykładowcę katechetyki na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu, a także dyrektora Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej Wrocławskiej.

Pogrzeb odbędzie się w Legnicy w sobotę, 24 października 2020 roku, o godz. 10:00 w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa.

WIECZNE ODPOCZYWANIE RACZ MU DAĆ, PANIE,

A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECHAJ MU ŚWIECI.

NIECH ODPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM. AMEN.