ZMARŁA ŚP. CECYLIA KORGUL - MAMA KSIĘDZA PRAŁATA MARKA KORGULA

Szanowni Katecheci!

W nadziei życia wiecznego zawiadamiamy, że w dniu 21 grudnia 2020 roku, w 82. roku życia, zmarła

śp. Cecylia KORGUL

- Mama Księdza Prałata Marka Korgula. Msza święta pogrzebowa pod przewodnictwem Księdza Biskupa Marka Mendyka - Biskupa Świdnickiego zostanie odprawiona w środę, 23 grudnia o godz. 11:00 w Bazylice pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Strzegomiu.

Śp. Pani Cecylia Korgul była znana znacznej grupie naszych katechetów, ponieważ przez wiele lat prowadziła sekretariat Sekcji Katechetycznej w Diecezjalnym Kolegium Teologicznym w Legnicy. Należała też do Towarzystwa Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Legnickiej.

Prosimy o modlitwę w intencji Zmarłej śp. Cecylii.

Wieczne odpoczywanie racz Jej dać, Panie,

a światłość wiekuista niechaj Jej świeci.

Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen

Księdzu Prałatowi Markowi Korgulowi - dyrektorowi Wydziału Katechetycznego Świdnickiej Kurii Biskupiej przekazujemy wyrazy chrześcijańskiego współczucia od katechetów Diecezji Legnickiej.