IMIENINY OJCA JÓZEFA SZAŃCY

19 marca przypada doroczna uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP - patrona Kościoła powszechnego, diecezji legnickiej, a także opiekuna Zbawiciela.

Tego dnia swoje imieniny przeżywa Ojciec Józef  Szańca. Życzymy Solenizantowi obfitości łask od Pana Boga, a także potężnego wstawiennictwa św. Józefa. Jednocześnie dziękujemy za wspieranie Wydziału Katechetycznego oraz naszych katechetów swoją pracą, mądrością i życzliwością.

Prosimy Katechetów o modlitwę w intencji Czcigodnego Solenizanta.