ZMARŁA PANI HELENA BLECHARZ - EMERYTOWANA KATECHETKA Z GROMADKI

W nadziei życia wiecznego zawiadamiamy,

że w dniu 17 kwietnia 2021 roku,

w wieku 67 lat,

zmarła śp. Helena BLECHARZ -

emerytowana katechetka z parafii

pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Gromadce.

W latach 1997-2014 pracowała jako katechetka w Szkole Podstawowej w Gromadce, a w latach 1997-2012 w Gminnym Przedszkolu w Gromadce. Posługę katechetyczną zakończyła 31 sierpnia 2014 roku, przechodząc na emeryturę. Na miarę swoich sił oraz potrzeb w diecezji wspomagała jednak katechezę i jako emerytka pracowała również w Szkole Podstawowej w Starym Łomie.

Msza święta pogrzebowa odbędzie się w środę, 21 kwietnia 2021 roku o godz. 12:00 w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Gromadce.

Osobę śp. Pani Heleny polecamy modlitwom naszych Katechetów.

Requiescat in pace!