DZIEŃ SKUPIENIA DLA KATECHETÓW ŚWIECKICH I SIÓSTR ZAKONNYCH PRZED ROZPOCZĘCIEM ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 (KRZESZÓW, 28 SIERPNIA 2021)

DZIEŃ SKUPIENIA
DLA KATECHETÓW ŚWIECKICH I SIÓSTR ZAKONNYCH
PRZED ROZPOCZĘCIEM ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

KRZESZÓW – SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ ŁASKAWEJ

SOBOTA, 28 SIERPNIA 2021 ROKU

godz. 9:45 – wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu

godz. 10:20 – konferencja pt. Duchowość katechety i jej rola w pełnieniu posłannictwa w parafii i w szkole (ks. bp prof. dr hab. Andrzej SIEMIENIEWSKI –Biskup Legnicki)

godz. 11:00 – koncert w ramach letnich koncertów organowych

godz. 11:30 – okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania

godz. 12:00 – Msza święta pod przewodnictwem Księdza Biskupa Andrzeja SIEMIENIEWSKIEGO

• Akt ofiarowania się katechetów Matce Bożej

• Podziękowania dla katechetów przechodzących na emeryturę

• Posłanie katechetów rozpoczynających pracę

• Uroczyste błogosławieństwo katechetów

godz. 13:30 – posiłek

godz. 14:30 – komunikaty Wydziału Katechetycznego Legnickiej Kurii Biskupiej oraz wystąpienia zaproszonych Gości reprezentujących poszczególne Wydawnictwa

• Koronka do Bożego Miłosierdzia i zakończenie spotkania

• Dokumenty do pobrania