ZMARŁA ŚP. KRYSTYNA SIARA - EMERYTOWANA KATECHETKA Z LEGNICY

W nadziei życia wiecznego informujemy, że zmarła śp. Krystyna SIARA - emerytowana katechetka z parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Legnicy. Pracę katechetyczną rozpoczęła w 1986 roku. W ostatnich latach była zatrudniona w Gimnazjum nr 4 im. św. Jadwigi Śląskiej, a także w Szkole Podstawowej nr 4 im. Włodzimierza Puchalskiego oraz w Zespole Szkół Muzycznych w Legnicy. W 2017 roku, podczas obchodów 25-lecia diecezji, została odznaczona Medalem "Zasłużona dla Diecezji Legnickiej". Od września 2019 roku przeszła na zasłużoną emeryturę.

Łącząc się w modlitwie, polecamy Zmarłą Krystynę Bożemu Miłosierdziu. Prosimy również Katechetów o modlitwę w intencji śp. Krystyny oraz pogrążonej w smutku i żałobie najbliższej Rodziny, której składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

O terminie pogrzebu poinformujemy w późniejszym terminie.