DIECEZJALNA RADA KATECHETYCZNA 2015-2018

Zgodnie ze Statutem Diecezjalnej Rady Katechetycznej Diecezji Legnickiej, Biskup Legnicki Zbigniew Kiernikowski zatwierdził z dniem 14 marca 2015 roku na okres trzech lat skład personalny Rady Katechetycznej Diecezji Legnickiej:

1. ks. dr Jarosław Kowalczyk –  dyrektor Wydziału Katechetycznego, diecezjalny wizytator katechizacji

2. o. mgr-lic. Józef Szańca – zastępca dyrektora Wydziału Katechetycznego, diecezjalny wizytator katechizacji

3. ks. dr hab. Bogusław Drożdż – dyrektor Diecezjalnego Centrum Edukacyjnego w Legnicy

4. p. mgr Teresa Brzyk –  sekretarz Wydziału Katechetycznego

W skład Rady powołani zostali także:

5. p. mgr Ewa Aleksiuk

6. p. mgr Renata Aleksiuk

7. p. mgr Genowefa Chmiel

8. p. mgr Agnieszka Dziedzic

9. p. mgr Ewa Kociołek

10. ks. mgr Jan Kułyna

11. p. mgr Elżbieta Lisowska

12. p. mgr Barbara Ludorowska

13. p. mgr Katarzyna Matłosz

14. p. mgr Lila Matuk

15. p. mgr Wioletta Rotkiewicz

16. s. dr Bernadetta Rusin CMW (po odejściu do diecezji świdnickiej: s. mgr Anna Miecińska CMW)

17. ks. mgr Krzysztof Smardzewski SDB

18. ks. mgr Andrzej Tarnowski

19. p. Elżbieta Wojtala

20. p. mgr Ewa Wójcik

21. p. mgr Paweł Zadrożny

Wszystkim Członkom Rady współpracującym na rzecz dobra edukacji
i wychowania religijnego w Kościele Legnickim życzymy obfitości łask od Pana Boga.