KONKURS DLA MŁODYCH REŻYSERÓW #POWER OF FAMILY

Drodzy Katecheci!

W sytuacji, w której obecnie się znajdujemy, propozycja zorganizowania konkursu na temat wartości, jakimi są: rodzina, małżeństwo, macierzyństwo, ojcostwo, jest zasadna.

Przesyłam zaproszenie dla młodzieży (nie tylko szkolnej, bo w wieku 16-21 lat) do wzięcia udziału w konkursie filmowym. Myślę, że jest to ciekawa forma.

Stoi za tym Stowarzyszenie „Rodzice Chronią Dzieci”, Ministerstwo Rodziny, a pomysł konkursu rekomendował ks. dr hab. Rajmund Pietkiewicz – prorektor PWT we Wrocławiu, asystent tego Stowarzyszenia.

Bardzo proszę o pomoc w rozpropagowaniu tej wiadomości wśród uczniów tym bardziej, że termin jest dość krótki.

Zachęcam do udziału i serdecznie pozdrawiam,

• Dokumenty do pobrania