XXXII OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ: "OBLICZA MIŁOSIERDZIA W NAUCZANIU I PRAKTYCE KOŚCIOŁA" (PŁOCK 2022)

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXXII edycji Olimpiady Teologii Katolickiej organizowanej w tym roku przez Diecezję Płocką. Hasło tegorocznej Olimpiady brzmi: "Oblicza Miłosierdzia w nauczaniu i praktyce Kościoła". Jej adresatami są uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych.

Szczegółowe informacje na temat celów, harmonogramu, literatury można odnaleźć na stronie internetowej: www.otk.pl

Do wszystkich szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych w diecezji została wysłana informacja o Olimpiadzie z formularzem zgłoszeniowym.

Zachęcamy do zainteresowania się tą ofertą!