REKOLEKCJE W BOROWICACH (28-30 CZERWCA 2021)

Trwają zapisy na rekolekcje wakacyjne dla katechetów...

Miejsce: Borowice

Termin: 28-30 czerwca 2021 roku (rozpoczęcie pierwszego dnia o godz. 15:00, zakończenie ostatniego dnia po obiedzie)

Prowadzący: ks. Paweł ANTOSIAK - ksiądz diecezji świdnickiej, pracujący w Warszawie

Pomoc Kościołowi w Potrzebie - koordynator kontaktów z diecezjami i mediami

Zapisy: telefonicznie (76/ 72 44 118 od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-14:00 lub mailowo: katechetyczny@diecezja.legnica.pl)

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowy program zostanie podany 21 czerwca na stronie Wydziału.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!