DZIEŃ SKUPIENIA DLA KATECHETÓW ŚWIECKICH I SIÓSTR ZAKONNYCH PRZED ROZPOCZĘCIEM ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 - KRZESZÓW, 26 SIERPNIA 2017 (SOBOTA)

DZIEŃ SKUPIENIA
DLA KATECHETÓW ŚWIECKICH I SIÓSTR ZAKONNYCH
PRZED ROZPOCZĘCIEM ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

KRZESZÓW – SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ ŁASKAWEJ

SOBOTA, 26 SIERPNIA A.D. 2017 -

UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ

godz. 9.45 – wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu

godz. 10.20 – konferencja pt. Język katechezy  (bp prof. dr hab. Antoni DŁUGOSZ – biskup pomocniczy senior Archidiecezji Częstochowskiej)

godz. 11.00 – koncert w ramach letnich koncertów organowych

godz. 11.30 – duchowe przygotowanie do Eucharystii, okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania

godz. 12.00 – Msza święta

• Akt zawierzenia Katechetów Matce Bożej Łaskawej

• Podziękowania dla Katechetów przechodzących na emeryturę lub świadczenie kompensacyjne dla nauczycieli

• Posłanie Katechetów rozpoczynających pracę

• Uroczyste błogosławieństwo Katechetów

godz. 13.30 – posiłek

godz. 14.30 – komunikaty Wydziału Katechetycznego Legnickiej Kurii Biskupiej oraz wystąpienia zaproszonych Gości reprezentujących poszczególne Wydawnictwa

Koronka do Bożego Miłosierdzia i zakończenie spotkania przed godz. 16.00.

Udział w naszym spotkaniu zapowiedzieli przedstawiciele różnych Wydawnictw.

Wszystkich Katechetów serdecznie zapraszamy
do udziału w dniu skupienia...

Jednocześnie apelujemy o dojrzałe potraktowanie sprawy, punktualne przybycie do Krzeszowa i udział we wszystkich punktach programu.